• Ogromny sukces naszej uczennicy:)

• 🤩😀🤩 W sobotni wieczór cała społeczność szkolna czekała na występ Julii Kuś w programie The Voice Kids. Julia zaśpiewała na samym końcu, ale warto było czekać. Usłyszeliśmy cudowną interpretację piosenki Maryli Rodowicz 'Gołębi song". Fotele Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona odwróciły się w pierwszych sekundach. Po chwili dołączyła zachwycona Cleo.👏👏👏 Dawid K. podsumował występ: "Ty jesteś zbyt profesjonalna jak na ten program. Twoja emisja głosu i technika są niesamowie. Tam się wszystko zgadza". Było mnóstwo słów zachwytu o występie naszej szóstoklasistki.Julia jest bardzo utalentowana, od przedszkola przejawiała się u niej pasja do śpiewu, do tej pory została laureatką wielu konkursów i festiwali muzycznych. Od kilku lat szkoli się pod opieką instruktorki śpiewu i dyrektor GOK w Gidlach pani Violetty Ojrzyńskiej. Julia, Twój występ był fenomenalny. Jesteśmy dumni. Powodzenia w następnych odcinkach. 🤩🤩🤩💪Jak powiedziała Cleo - "To jest kwintesencja Twojej ciężkiej drogi, którą pokonałaś".

• Sukcesy naszych uczniów w Turnieju Wiedzy Pożarniczej :)

• 7 marca 2023 r. odbył się w PSP w Jedlnie gminny etap Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej - Młodzież Zapobiega Pożarom. Naszą szkołę reprezentowali w I kategorii: klasy I-IV Kinga Rochowska i Szymon Warzocha, w II kategorii: klasy V-VIII Szymon Rudzki, Ernest Szczakowski, Kacper Rudzki i Bartosz Stolarczyk. Po rozwiązaniu testu, który składał się z 20 pytań przygotowanych przez Komendę Powiatową Państwowej Straży Pożarnej wszyscy reprezentanci naszej szkoły zakwalifikowali się do części ustnej. Część ustna wyłoniła zwycięzców: Kingę Rochowską w grupie młodszej i Bartosza Stolarczyka w grupie starszej. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

• Europejski Dzień Logopedy

• Europejski Dzień Logopedy obchodzony jest 6 marca we wszystkich krajach Unii Europejskiej. Podkreślenie znaczenia tego święta jest niezwykle istotne zwłaszcza na etapie edukacji przedszkolnej, gdyż to w tym okresie najintensywniej rozwija się mowa dziecka. W ramach tego dnia, dzieci z naszego przedszkola dowiedziały się więcej o zawodzie logopedy oraz co powinny robić, żeby poprawnie i pięknie mówić. Aby propagować to święto, każda grupa z wielkim zaangażowaniem wykonała plakat, według własnego pomysłu. Wspaniałe efekty ich pracy można podziwiać na korytarzu przedszkola.