• DZIEŃ KROPKI

• 15 września obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki. Obchody tego dnia zostały zainspirowane powieścią Petera Reynoldsa, który napisał książkę „The Dot”. Jest to opowieść o kropce, która zmieniła świat małej Vashti. Dzięki niej dziewczynka uwierzyła w siebie, dlatego jest to święto kreatywności, talentu i odwagi w pokonywaniu trudności. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły prezentowali stroje, na których królowały kropki i kropeczki. Wychowankowie świetlicy mogli wykazać się swoją kreatywnością wykonując prace plastyczne, poprzez wypełnianie różnokolorowymi kropkami swoich dzieł. Tego dnia nie zabrakło także wspólnych zabaw, które pokazały nasze talenty. Przedszkolaki połączyły obchody Dnia Kropki z wesołymi ćwiczeniami artykulacyjnymi. Musiały także pobudzić wyobraźnię, aby wykonać pracę plastyczną. Był to bardzo kreatywny i radosny dzień.